CrossCountry Winter 2016

[ssba]

slide-winter-2016

Nie ma za dużego śniegu ale CrossCountry można zrobić :-)
Trasa tej imprezy to 40-to kilometrowa pętla po szutrach (będą tylko 3 miejsca z ograniczeniem prędkości) a w niej 3 małe, techniczne pętle (OS), na których będzie pomiar czasu. Baza rajdu w miejscowości Brzozowa, u podnóża gór Świętokrzyskich.

Duża pętla dostępna dla quadów 4×4, 2×4. Przejazdy techniczne (OS-y) dostępne dla quadów 4×4

Jedziecie jak zawsze po śladzie wgranym w GPS Garmin. Nie wgrywamy śladu na smartfony . Po skończonej jeździe będziemy weryfikować wasz przejazd na podstawie nagranej trasy w nawigacji Garmin.

Na trasie będziecie mieli do przejechania 3 odcinki OS o umiarkowanym stopniu trudności. OS-y będą wytaśmowane, będą na nich sędziowie, którzy wpiszą w Wasze karty czas przejazdu każdego OS-a.

Trasa jest całkowicie przejezdna nawet dla seryjnych quadów. Snorkle nie są potrzebne, natomiast wyciągarki będzie można użyć na OS-ach ale niekoniecznie. Stopień trudności OS-ów uzależnimy od ilości śniegu :)
Jako że trasa jest bardzo szybka dajemy wam limit 6 godz. na przejechanie całości, wygrywa oczywiście osoba, która wykręci jak najmniejszy czas na OS-ach.
Zapraszamy do zapisywania się i do zobaczenia 20 lutego 2016.

Do poruszania się po trasie niezbędna jest nawigacja GARMIN (wersje do poruszania się po szlakach – https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/cOnTheTrail-cHandheld-p1.html – wersje samochodowe mogą nie mieć opcji wgrywania śladów)

Zimowa edycja 2016