Księżycówka 2019 – o rajdzie.

Księżycówka to pierwsza impreza nocna, której celem jest turystyka offroadowa z elementami rywalizacji w postaci zbierania fotopieczątek, doskonalenie umiejętności posługiwania się nawigacją w czasie jazdy nocą oraz wieczorna integracja w blasku Księżyca przy tytułowej księżycówce.

Poruszacie się po śladzie wgranym w Waszego GPS GARMIN lub aplikację LOCUS na urządzenia z systemem Android.
Dojazdy do punktów kontrolnych/fotopieczątek musicie znaleźć sami, aczkolwiek dojazd taki będzie narysowany w GPS jako linia prosta, która niekoniecznie “jest przejezdna”. Należy przy tym unikać wjazdu na tereny uprawne i prywatne.

Po trasie poruszamy się tylko w kierunku wyznaczonym przez organizatora.
Zdobycie fotopieczątki polega na dojechaniu do niej quadem jak najbliżej i zrobienia zdjęcia pojazdowi przy pieczątce tak, aby widoczna była fotopieczątka i numer zawodnika naklejony na quada.

Wszyscy zawodnicy jadą tym samym śladem i w tej samej klasie. Zróżnicowana moc maszyn wyrówna się przy kombinacjach/szukaniu dojazdów do PKP/fotopieczątek.

Każdy zawodnik ma obowiązek nagrywania śladu swojego przejazdu oraz posiadać zainstalowaną i aktywną aplikację lokalizującą – link do aplikacji będzie wysyłany po dokonaniu wpłaty przez zawodnika.

Wygrywa zawodnik, który zdobędzie wszystkie pieczątki w jak najkrótszym czasie.

Wejdź w GALERIĘ FOTO i zobacz jak to było na poprzednich edycjach QB :)

Nagrody

Quadowe Bezdroża to nie tylko wspaniała zabawa, ale również rywalizacja o cenne nagrody przydatne w terenie jak i poza nim.

Zwycięzcy, jak zawsze otrzymają cenne nagrody, między innymi: różne gadżety i akcesoria do maszyn, odzież termoaktywną dla riderów oraz wiele innych.
Nagrody te ufundowali nasi sponsorzy: SZEKLA4x4  GATTA ACTIVE, RINGROAD, Biuro podróży SPEED TRAVEL, ZONEI.PL, BTRaczkowski – narzędzia profesjonalne, RANCZO W LESIE, QUADOWANIE.PL.

Ogólnia suma nagród na pewno przekrocza 10.000 zł.

Zapisy

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wpisowe

Każdy zawodnik, który zamierza uczestniczyć w imprezie zobowiązany jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wpłacenia wpisowego. Opłata wpisowego w wysokości 450 zł obejmuje: opłaty środowiskowe, wjazd na prywatne posesje, użytkowanie terenów, wyżywienie, napoje, obsługę medyczną, napoje księżycowe podczas kolacji. itp.

Na listę startową wpisujemy osoby, które dokonały WPŁATY. Jest to związane aplikacją geolokalizacji.


[Plan imprezy] . . [Baza rajdu] . . [Zapisz się] . . [Lista startowa] . . [Regulamin]