QB 6 – o rajdzie

10.11.2018r to data szóstej już edycji najlepszej imprezy quadowej q Polsce – Quadowye Bezdroża 6. Wypracowana formuła rajdu 100/10/100 zagościła w Waszych sercach więc w tym roku ponownie ponownie do zdobycia 100 pieczątek (standardowych) w czasie 10 godzin na około 100 km trasie.

Walka odbywa się w dwóch klasach ADVENTURE (tu mała zmiana – kartę plombujemy DO ZAWODNIKA) i EXTREME, w której karty są plombowane DO QUADA a zwycięstwo będzie uhonorowane cennymi nagrodami.

Poruszamy się po śladzie wgranym w waszego GPS GARMIN (śladu nie wgrywamy na urządzenia z systemem Android) a dojazdy do punktów kontrolnych będą przebiegały w większości po gruntowych drogach publicznych.

Zapraszamy wszystkich, do wzięcia udziału w największej imprezie Quadowej w Polsce i spróbowania swoich sił w rywalizacji na najwyższym poziomie w bardzo trudnym i zróżnicowanym terenie okolic Gór Świętokrzyskich.

Klasa EXTREME – przeznaczona dla wymagających zawodników, którzy  posiadają odpowiednie umiejętności i przygotowany sprzęt do rywalizacji w najtrudniejszych warunkach terenowych. Elementami które na pewno się przydadzą będą wyciągarka i snorkle oraz wodoodporna skrzynka lub tuba, w którą możecie schować kartę drogową.  Wasze zmaganie będą uhonorowane cennymi nagrodami.

Klasa ADVENTURE – przeznaczona dla zawodników którzy chcą zasmakować rajdowej rywalizacji bez ryzyka zniszczenia sprzętu. Poruszacie się po tej samej trasie co klasa Extreme i macie do zdobycia te same pieczątki, jednak karta drogowa nie jest plombowana do quada tylko do Waszej odzieży, dzięki czemu jeśli nie dacie rady podjechać do pieczątki, możecie do niej podejść.

Podejmij wyzwanie i zdobądź puchar QB.

Wejdź w GALERIĘ FOTO i zobacz jak to było na poprzednich edycjach QB :)

Nagrody

Quadowe Bezdroża to nie tylko wspaniała zabawa, ale również rywalizacja o cenne nagrody przydatne w terenie jak i poza nim.

Oczywiście nie zabraknie cennych nagród w postaci: płynów ustrojowych do Waszych maszyn firmy CASTROL ufundowanych przez oficjalnego dystrybutora, firmę MAXOL.

Nasi stali sponsorzy: SZEKLA4x4  GM POWERSPORT oraz RINGROAD również przygotowali dla Was cenne nagrody.
Biuro podróży SPEED TRAVEL ufundowało wycieczkę zagraniczną, firma ZONEI nagra i zmontuje video z Waszych zmaganiań, BTRaczkowski ufundował wysokiej jakości zestawy kluczy samochodowych.
Od firmy RANCZO W LESIE zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci weekendowego pobytu w klimatycznym domku w środku lasu wraz z możliwością turystyki quadowej.

Ogólnia suma nagród będzie wynosiła około 15.000 zł.

Zapisy

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wpisowe

Każdy zawodnik, który zamierza uczestniczyć w imprezie zobowiązany jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wpłacenia wpisowego. Opłata wpisowego w wysokości 350 zł obejmuje: opłaty środowiskowe, wjazd na prywatne posesje, użytkowanie terenów, wyżywienie, napoje, obsługę medyczną, itp.


[Plan imprezy] . . [Baza rajdu] . . [Zapisz się] . . [Lista startowa] . . [Regulamin]