QB2 – O Rajdzie

[ssba]


rajd-qb2-2014-spring

II edycja Quadowych Bezdroży to wydarzenie którego już nigdy nie zapomnicie. Tym razem najłatwiejsza pieczątka będzie twoim największym życiowym sukcesem. Zacznijcie przygotowania już dziś gdyż wasze quady będą błagać o odrobinę powietrza.

II edycja to również zmienione zasady pokonywania tras. Podstawowym wymogiem jest posiadanie GPS Garmin, w który wgramy wam ślad oraz punkty wokół których będziecie musieli odnaleźć ukryte pieczątki. Trasy dojazdowe pomiędzy tymi punktami będą przebiegały głównie po drogach publicznych nieutwardzonych.

Ze względu na zróżnicowany poziom umiejętności przygotowaliśmy dla was dwie klasy:
1. Extreme, w która przeznaczona jest dla najlepszych zawodników
2. Adventure dla mniej zaawansowanych riderów, którzy będą mieli do pokonania ten sam ślad, jednak nie będą mieli plombowanych kart drogowych, a do zdobycia pieczątki wystarczy, że podejdzie sam rider.

Przypominamy wszystkim o skrzynkach wodoodpornych na karty drogowe, Garminach, pasach do drzewa i zabraniu dużej ilości szczęścia potrzebnego do przetrwania.

Pierwsza edycja rajdu odbyła się 19 października 2013r.

Wejdź w GALERIĘ FOTO i zobacz jak to było :)

Nagrody

Quadowe Bezdroża to nie tylko wspaniała zabawa, ale również rywalizacja o cenne nagrody przydatne poza terenem ufundowane przez firmę MEGABAJT właściciela marki TRACER, oraz te które przydadzą się podczas kolejnych rajdów dzięki SZEKLA4x4.
Będziecie walczyć o tablet, kamery sportowe, gadżety do gadów, a także o darmowy weekend w ATV Akademii.

Zapisy

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wpisowe

Każdy zawodnik, który zamierza uczestniczyć w imprezie zobowiązany jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wpłacenia wpisowego. Opłata wpisowego w wysokości 250 zł obejmuje: opłaty środowiskowe, wjazd na prywatne posesje, użytkowanie terenów, wyżywienie, napoje ( w tym % na imprezie integracyjnej), obsługę medyczną,  itp.