QB2 – wyniki

[ssba]

Quadowe Bezdroża II Spring 2k14 to już historia, która miejmy nadzieje zostanie w pamięci wielu na długo.
Impreza zgromadziła 67 zawodników, którzy startowali w dwóch klasach Extreme i Adventure. Baza rajdu czynna była od 7:00, a pierwsi zawodnicy wystartowali na trasę o 10:05. Trasa liczyła 93km z 14 punktami w których łącznie było do zdobycia 100 pieczątek.
Zgodnie z założeniem trasa miała być Extremalnie trudna i chyba taka była biorąc pod uwagę ilość „rolek” jaka miała miejsce podczas zmagań. Strat w sprzęcie było dość sporo, związanych z awariami jak i wypadkami. Dwukrotnie interweniowali ratownicy, jednak nic co by zagrażało bezpośrednio życiu.
Żadnemu zawodnikowi nie udało się pokonać całej trasy i zdobyć wszystkich pieczątek, jednak kilku było bardzo blisko. W klasie Adventura najlepsi mieli 90 i 91 pieczątek, natomiast klasę Extreme wygrał Piotr Kurek z 87 pieczątkami.
Wielką klasę zaprezentował jednak Oskar Pieprzak z ATV Akademia, który zaliczył 88 pieczątek, jednak nie mógł zostać sklasyfikowany ze względu na NIEZNACZNE przekroczenie limitu czasowego, jednak obserwowanie tak doskonałego zawodnika, również dla pozostałych uczestników było bardzo pouczające, Oskar jesteś the Best !!!
Ostatni zawodnicy dotarli dopiero po godzinie 20:00 już z przekroczonym limitem czasu. Wyniki były zliczane na bieżąco, więc nie trzeba było długo czekać na wywieszenie nieoficjalnych.
Około godziny 21:00 nastąpiła ceremonią wręczenia pucharów i nagród, które ufundowali nasi sponsorzy: Megabajt, Tracer, ATV Akademia i Szekla4x4.pl.
Po wszystkim rozpoczęła się wieczorna integracja w Clubie Iguana.
Dziękujemy zawodnikom, sponsorom i obsłudze, to dzięki wam mamy motywację do dalszego działania.

ZAPRASZAMY już na III Edycję Quadowych Bezdroży, która odbędzie się 25 października 2014, tym razem będzie łatwiej? Zapomnieć o własnym strachu.

Pozdrawiamy
Team Quadowe Bezdroża

Oficjalne wyniki klasy EXTREME

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Ilość pieczątek Czas
1 158 Kurek Piotr ATV Akademia 87 7:55:00
2 160 Kołda Paweł Kielce 65 7:36:00
3 159 Budzisz Jacek Kielce 63 7:37:00
4 155 Włodarczyk Andrzej Diablo Team Zgierz 59 7:29:00
5 163 Królak Mariusz Zgierz / Słowik 59 7:31:00
6 156 Maślanka Rafał Pabianice 59 7:32:00
7 199 Kiełbasa Henryk MotoBobry Quad Namysłów 56 7:39:00
8 169 Bogusław Zygmunt Kolbuszowa 4X4 55 7:46:00
9 161 Winiarczyk Jacek Legionowo 51 7:47:00
10 205 Curyło Marcin Stare Babice/ A4x4 50 7:51:00
11 174 Skaliński Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 48 7:32:00
12 188 Rutkowski Paweł Pabianice 48 7:50:00
13 196 Koźmiński Konrad 1/2 Grizzly Team Poznań 39 7:33:00
14 194 Gan Konrad GM PowerSport Piaseczno 36 7:36:00
15 181 Pomianek Szymon Rzeszów 36 7:52:00
16 177 Zabłotny Piotr Sanok 35 4:37:00
17 152 Łach Łukasz Łagów 35 7:11:00
18 193 Woch Cezary GM PowerSport Piaseczno 35 7:36:00
19 151 Gajda Artur Kielce 34 7:10:00
20 165 Brzeziński Ryszard Piaseczno 34 7:45:00
21 197 Lejb Łukasz Warszawa 33 7:49:00
22 175 Wawrzyniecki Marcin Stare Babice/ A4x4 32 7:53:00
23 200 Poniewierski Kamil MotoBobry Quad Namysłów 28 5:22:00
24 189 Kaczorowski Adam Pabianice 27 7:53:00
25 183 Skrzatek Krzysztof Łagów 25 7:11:00
25 195 Wójcicki Mariusz Stojadła 25 7:43:00
26 187 Budner Paweł Łódź 20 6:03:00
27 186 Pawlak Michał Brzeziny 20 6:06:00
28 192 Kuśmidrowski Michał Pabianice 19 6:43:00
29 206 Pyl Piotr GM PowerSport Piaseczno 18 7:34:00
30 201 Nowakowski Adam Legionowo 16 7:43:00
31 180 Pomianek Janusz Rzeszów 15 7:50:00
32 202 Nowakowski Sebastian Legionowo 15 7:45:00
33 178 Bocheński Mariusz Diablo Team Zgierz 12 2:41:00
34 154 Bogusz Grzegorz Pułtusk 12 7:50:00
35 167 Turlejski Arkadiusz Bełchatów 10 3:38:00
36 173 Jędrys Wojtek Bełchatów 10 3:38:00
37 179 Budzik Wiesław Rzeszów 7 7:50:00
38 203 Kucharek Tomasz 5 7:46:00
39 198 Teresiński Adrian Warszawa Zielonka 1 1:32:00
40 190 Czarnecki Marek Pabianice 0 7:53:00
41 182 Kowalczyk Krzysztof Warszawa 0 7:49:00
42 191 Kuśmidrowski Piotr Pabianice 0 6:42:00
43 168 Biegański Szymon Bełchatów 0 5:56:00
44 166 Kieres Jarosław Bełchatów 0 5:53:00
45 162 Sokołowski Grzegorz Pułtusk 0 12:42:00
46 153 Kozłowski Tomasz Łagów 0 12:00:00
47 170 Plis Paweł Kolbuszowa 4X4 0 12:00:00
48 157 Pieprzak Oskar ATV Akademia 88 8:05:00
49 172 Gilewski Damian Lechów 54 9:15:00
50 171 Stachera Grzegorz Lechów 54 9:13:00
51 185 Kowalczyk Krystian Szejki 4×4 45 9:33:00
52 204 Abramek Mirosław Biała Podlaska 43 8:13:00
53 164 Rzucidło Grzegorz Szejki 4×4 42 9:31:00
54 184 Kowalczyk Grzegorz Szejki 4×4 41 9:33:00

Oficjalne wyniki klasy ADVENTURE

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Ilość pieczątek Czas
1 111 Bożałek Marcin Łowicz 91 7:45:00
2 110 Morawski Marcin Ząbki 90 7:45:00
3 103 Zugaj Marek Kraków/ZaZu Qaud Team 75 7:55:00
4 102 Zamorski Sławomir Kraków/ZaZu Qaud Team 73 7:56:00
5 106 Szewczyk Lech Relly-Team Warszawa 2 6:59:00
6 109 Goździk Jarosław Relly-Team Warszawa 1 7:00:00
7 108 Goździk Krzysztof Relly-Team Warszawa 0 6:58:00
8 107 Szywała Rafał Relly-Team Warszawa 0 6:57:00
9 101 Osicki Waldemar Żyrardów 0 00:00
10 104 Kałęcki Mariusz Żyrardów 0 00:00
11 105 Kosiorek Bartosz Żyrardów 0 00:00
12 112 Mac Grzegorz Rzeszów 0 00:00

Oficjalne wyniki klasy EXTREME

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Ilość pieczątek Czas
1 158 Kurek Piotr ATV Akademia 87 7:55:00
2 160 Kołda Paweł Kielce 65 7:36:00
3 159 Budzisz Jacek Kielce 63 7:37:00
4 155 Włodarczyk Andrzej Diablo Team Zgierz 59 7:29:00
5 163 Królak Mariusz Zgierz / Słowik 59 7:31:00
6 156 Maślanka Rafał Pabianice 59 7:32:00
7 199 Kiełbasa Henryk MotoBobry Quad Namysłów 56 7:39:00
8 169 Bogusław Zygmunt Kolbuszowa 4X4 55 7:46:00
9 161 Winiarczyk Jacek Legionowo 51 7:47:00
10 205 Curyło Marcin Stare Babice/ A4x4 50 7:51:00
11 174 Skaliński Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 48 7:32:00
12 188 Rutkowski Paweł Pabianice 48 7:50:00
13 196 Koźmiński Konrad 1/2 Grizzly Team Poznań 39 7:33:00
14 194 Gan Konrad GM PowerSport Piaseczno 36 7:36:00
15 181 Pomianek Szymon Rzeszów 36 7:52:00
16 177 Zabłotny Piotr Sanok 35 4:37:00
17 152 Łach Łukasz Łagów 35 7:11:00
18 193 Woch Cezary GM PowerSport Piaseczno 35 7:36:00
19 151 Gajda Artur Kielce 34 7:10:00
20 165 Brzeziński Ryszard Piaseczno 34 7:45:00
21 197 Lejb Łukasz Warszawa 33 7:49:00
22 175 Wawrzyniecki Marcin Stare Babice/ A4x4 32 7:53:00
23 200 Poniewierski Kamil MotoBobry Quad Namysłów 28 5:22:00
24 189 Kaczorowski Adam Pabianice 27 7:53:00
25 183 Skrzatek Krzysztof Łagów 25 7:11:00
25 195 Wójcicki Mariusz Stojadła 25 7:43:00
26 187 Budner Paweł Łódź 20 6:03:00
27 186 Pawlak Michał Brzeziny 20 6:06:00
28 192 Kuśmidrowski Michał Pabianice 19 6:43:00
29 206 Pyl Piotr GM PowerSport Piaseczno 18 7:34:00
30 201 Nowakowski Adam Legionowo 16 7:43:00
31 180 Pomianek Janusz Rzeszów 15 7:50:00
32 202 Nowakowski Sebastian Legionowo 15 7:45:00
33 178 Bocheński Mariusz Diablo Team Zgierz 12 2:41:00
34 154 Bogusz Grzegorz Pułtusk 12 7:50:00
35 167 Turlejski Arkadiusz Bełchatów 10 3:38:00
36 173 Jędrys Wojtek Bełchatów 10 3:38:00
37 179 Budzik Wiesław Rzeszów 7 7:50:00
38 203 Kucharek Tomasz 5 7:46:00
39 198 Teresiński Adrian Warszawa Zielonka 1 1:32:00
40 190 Czarnecki Marek Pabianice 0 7:53:00
41 182 Kowalczyk Krzysztof Warszawa 0 7:49:00
42 191 Kuśmidrowski Piotr Pabianice 0 6:42:00
43 168 Biegański Szymon Bełchatów 0 5:56:00
44 166 Kieres Jarosław Bełchatów 0 5:53:00
45 162 Sokołowski Grzegorz Pułtusk 0 12:42:00
46 153 Kozłowski Tomasz Łagów 0 12:00:00
47 170 Plis Paweł Kolbuszowa 4X4 0 12:00:00
48 157 Pieprzak Oskar ATV Akademia 88 8:05:00
49 172 Gilewski Damian Lechów 54 9:15:00
50 171 Stachera Grzegorz Lechów 54 9:13:00
51 185 Kowalczyk Krystian Szejki 4×4 45 9:33:00
52 204 Abramek Mirosław Biała Podlaska 43 8:13:00
53 164 Rzucidło Grzegorz Szejki 4×4 42 9:31:00
54 184 Kowalczyk Grzegorz Szejki 4×4 41 9:33:00

Oficjalne wyniki klasy ADVENTURE

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Ilość pieczątek Czas
1 111 Bożałek Marcin Łowicz 91 7:45:00
2 110 Morawski Marcin Ząbki 90 7:45:00
3 103 Zugaj Marek Kraków/ZaZu Qaud Team 75 7:55:00
4 102 Zamorski Sławomir Kraków/ZaZu Qaud Team 73 7:56:00
5 106 Szewczyk Lech Relly-Team Warszawa 2 6:59:00
6 109 Goździk Jarosław Relly-Team Warszawa 1 7:00:00
7 108 Goździk Krzysztof Relly-Team Warszawa 0 6:58:00
8 107 Szywała Rafał Relly-Team Warszawa 0 6:57:00
9 101 Osicki Waldemar Żyrardów 0 00:00
10 104 Kałęcki Mariusz Żyrardów 0 00:00
11 105 Kosiorek Bartosz Żyrardów 0 00:00
12 112 Mac Grzegorz Rzeszów 0 00:00

Oficjalne wyniki klasy EXTREME

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Ilość pieczątek Czas
1 158 Kurek Piotr ATV Akademia 87 7:55:00
2 160 Kołda Paweł Kielce 65 7:36:00
3 159 Budzisz Jacek Kielce 63 7:37:00
4 155 Włodarczyk Andrzej Diablo Team Zgierz 59 7:29:00
5 163 Królak Mariusz Zgierz / Słowik 59 7:31:00
6 156 Maślanka Rafał Pabianice 59 7:32:00
7 199 Kiełbasa Henryk MotoBobry Quad Namysłów 56 7:39:00
8 169 Bogusław Zygmunt Kolbuszowa 4X4 55 7:46:00
9 161 Winiarczyk Jacek Legionowo 51 7:47:00
10 205 Curyło Marcin Stare Babice/ A4x4 50 7:51:00
11 174 Skaliński Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 48 7:32:00
12 188 Rutkowski Paweł Pabianice 48 7:50:00
13 196 Koźmiński Konrad 1/2 Grizzly Team Poznań 39 7:33:00
14 194 Gan Konrad GM PowerSport Piaseczno 36 7:36:00
15 181 Pomianek Szymon Rzeszów 36 7:52:00
16 177 Zabłotny Piotr Sanok 35 4:37:00
17 152 Łach Łukasz Łagów 35 7:11:00
18 193 Woch Cezary GM PowerSport Piaseczno 35 7:36:00
19 151 Gajda Artur Kielce 34 7:10:00
20 165 Brzeziński Ryszard Piaseczno 34 7:45:00
21 197 Lejb Łukasz Warszawa 33 7:49:00
22 175 Wawrzyniecki Marcin Stare Babice/ A4x4 32 7:53:00
23 200 Poniewierski Kamil MotoBobry Quad Namysłów 28 5:22:00
24 189 Kaczorowski Adam Pabianice 27 7:53:00
25 183 Skrzatek Krzysztof Łagów 25 7:11:00
25 195 Wójcicki Mariusz Stojadła 25 7:43:00
26 187 Budner Paweł Łódź 20 6:03:00
27 186 Pawlak Michał Brzeziny 20 6:06:00
28 192 Kuśmidrowski Michał Pabianice 19 6:43:00
29 206 Pyl Piotr GM PowerSport Piaseczno 18 7:34:00
30 201 Nowakowski Adam Legionowo 16 7:43:00
31 180 Pomianek Janusz Rzeszów 15 7:50:00
32 202 Nowakowski Sebastian Legionowo 15 7:45:00
33 178 Bocheński Mariusz Diablo Team Zgierz 12 2:41:00
34 154 Bogusz Grzegorz Pułtusk 12 7:50:00
35 167 Turlejski Arkadiusz Bełchatów 10 3:38:00
36 173 Jędrys Wojtek Bełchatów 10 3:38:00
37 179 Budzik Wiesław Rzeszów 7 7:50:00
38 203 Kucharek Tomasz 5 7:46:00
39 198 Teresiński Adrian Warszawa Zielonka 1 1:32:00
40 190 Czarnecki Marek Pabianice 0 7:53:00
41 182 Kowalczyk Krzysztof Warszawa 0 7:49:00
42 191 Kuśmidrowski Piotr Pabianice 0 6:42:00
43 168 Biegański Szymon Bełchatów 0 5:56:00
44 166 Kieres Jarosław Bełchatów 0 5:53:00
45 162 Sokołowski Grzegorz Pułtusk 0 12:42:00
46 153 Kozłowski Tomasz Łagów 0 12:00:00
47 170 Plis Paweł Kolbuszowa 4X4 0 12:00:00
48 157 Pieprzak Oskar ATV Akademia 88 8:05:00
49 172 Gilewski Damian Lechów 54 9:15:00
50 171 Stachera Grzegorz Lechów 54 9:13:00
51 185 Kowalczyk Krystian Szejki 4×4 45 9:33:00
52 204 Abramek Mirosław Biała Podlaska 43 8:13:00
53 164 Rzucidło Grzegorz Szejki 4×4 42 9:31:00
54 184 Kowalczyk Grzegorz Szejki 4×4 41 9:33:00

Oficjalne wyniki klasy ADVENTURE

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Ilość pieczątek Czas
1 111 Bożałek Marcin Łowicz 91 7:45:00
2 110 Morawski Marcin Ząbki 90 7:45:00
3 103 Zugaj Marek Kraków/ZaZu Qaud Team 75 7:55:00
4 102 Zamorski Sławomir Kraków/ZaZu Qaud Team 73 7:56:00
5 106 Szewczyk Lech Relly-Team Warszawa 2 6:59:00
6 109 Goździk Jarosław Relly-Team Warszawa 1 7:00:00
7 108 Goździk Krzysztof Relly-Team Warszawa 0 6:58:00
8 107 Szywała Rafał Relly-Team Warszawa 0 6:57:00
9 101 Osicki Waldemar Żyrardów 0 00:00
10 104 Kałęcki Mariusz Żyrardów 0 00:00
11 105 Kosiorek Bartosz Żyrardów 0 00:00
12 112 Mac Grzegorz Rzeszów 0 00:00