QB3 – wyniki

[ssba]

Oficjalne wyniki klasy EXTREME

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Quad Ilość pieczątek Czas
1 132 Pieprzak Oskar Zakopane Yamaha Grizzly 450 100 6:47:00
2 155 Kiełbasa Henryk Namysłów / Moto Bobry Quad Suzuki Kingquad 700 100 7:00:00
3 212 Grefkowicz Paweł Sochaczew Yamaha Grizzly 700 100 7:07:00
4 104 Budzisz Jacek ATV Scyzoryki Suzuki KingQuad 750 100 8:27:40
5 118 Kołda Paweł ATV Scyzoryki Yamaha Grizzly 550 100 8:28:50
6 153 Gil Krzysztof Turek Yamaha Grizzly 100 8:48:55
7 144 Witczak Piotr Psary Yamaha Grizzly 700 100 8:49:27
8 128 Maślanka Rafał Tążewy/Pabianice Yamaha Grizzly 99 9:38:00
9 112 Golański Arkadiusz Zamienie Honda Rincon 680 98 9:38:00
10 156 Królak Mariusz Słowik/DIABLO TEAM ZGIERZ Can-Am 90 7:47:00
11 149 Bocheński Mariusz Zgierz/DIABLO TEAM ZGIERZ Can-Am 90 7:51:00
12 147 Zygmunt Bogusław Kolbuszowa 4×4 Can-Am XMR 89 9:12:00
13 143 Winiarczyk Jacek Legionowo Yamaha Grizzly 700 87 8:28:00
14 140 Skaliński Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski Can-Am 82 8:10:00
15 150 Bożałek Marcin BOBBY Łowicz Yamaha Grizzly 700 79 7:07:00
16 138 Rutkowski Paweł ATV Pabianice Yamaha Grizzly 73 9:25:00
17 131 Oskiera Jarosław Żyrardów Suzuki KingQuad 72 10:00:00
18 207 Zabielski Adam Łuków Kawasaki Brute Force 750 67 9:53:00
19 208 Baranowski Rafał 66 9:51:00
20 137 Rukasz Tomasz Atv Lublin Yamaha Grizzly 700 61 8:01:00
21 130 Teresiński Adrian Mińsk Mazowiecki Yamaha Grizzly 700 61 8:29:00
22 211 Włodarczyk Andrzej Kębliny/ DIABLO TEAM ZGIERZ& ATV SWEDEN CF Moto 60 9:00:30
23 122 Koźminski Konrad Poznań / Super Rally Grizzly Team Can-Am Renegade 800 57 8:53:00
24 113 Jacenik Tomasz ATV Szczenin-Police Can-Am Xmr 57 9:54:00
25 129 Niedźwiecki Kamil ATV Szczenin-Police Polaris Sportsman 55 9:56:00
26 108 Czubat Mirosław Jastkowice / RST SQUAD Yamaha Grizzly 700 54 8:05:00
27 209 Kalpa Piotr 54 9:53:00
28 210 Witkowski Mariusz Kębliny / Diablo Team Zgierz Can-Am 51 8:59:00
29 107 Czerederecki Tomasz Kobyłka Honda Rincon 49 8:31:00
30 154 Góras Adam Mińsk Mazowiecki / Atv Mińsk Mazowiecki Polaris Sportsman 850 XP 48 7:17:00
31 125 Lebioda Robert RST SQUAD Yamaha Grizzly 700 47 8:05:00
32 158 Lejb Łukasz Dzikie Pantery Can-Am 43 8:25:00
33 127 Maciszewski Konrad Diablo Team Zgierz Honda Rincon 43 8:47:00
34 102 Bakinowski Tomasz Łódź Yamaha Grizzly 660 43 8:49:00
35 213 Talar Marek 39 3:35:00
36 146 Zielinski Michał Poznań / Super Rally Grizzly Team Yamaha Kodiak 39 8:52:00
37 139 Rzucidło Grzegorz Lublin/Szejki 4×4 Arctic Cat 700 36 8:03:00
38 110 Duda Andrzej Poznań / Super Rally Grizzly Team CF Moto X8 36 8:52:00
39 142 Smelcerz Marcin ATV Scyzoryki Kawasaki Brute Force 750 30 9:59:00
40 126 Lisiak Przemek Brzeziny Honda Rincon 29 3:09:00
41 117 Kęcki Sylwester ATV Scyzoryki Suzuki KingQuad 700 28 5:56:00
42 119 Kowalczyk Grzegorz Szejki 4×4 Yamaha Grizzly 700 25 3:48:00
43 148 Bobowski Mieszko Świebodzice – Highlander’s Wałbrzych Team Suzuki KingQuad 700 24 5:43:00
44 109 Danieluk Konrad Białystok Kawasaki KVF750i 23 4:06:00
45 133 Pintera Łukasz Pabianice Yamaha Grizzly 660 22 4:46:00
46 120 Kowalczyk Krystian Szejki 4×4 Yamaha Grizzly 660 19 3:50:00
47 114 Jóźwiak Tomasz Mińsk Mazowiecki Suzuki Kingquad 18 3:03:00
48 170 Pudło Marcin Lublin / Szejki 4×4 Yamaha Grizzly 700 18 6:30:00
49 121 Kowalczyk Krzysztof Warszawa Yamaha Grizzly 660 9 8:27:00
50 101 Gajda Artur Kielce CF Moto X8 1 1:00:00
51 3 Bielaszewski Maciej ATV Szczenin-Police CF Moto 500 0 10:00:00
52 006 Czajka Marcin Mińsk Mazowiecki Yamaha Grizzly 700 0 10:00:00
53 16 Kanik Wojciech Bielsko Polaris 0 10:00:00
54 23 Kruczkowski Krzysztof Yamaha 0 10:00:00
55 35 Raszkiewicz Wojciech Mińsk Mazowiecki Polaris 550 XP 0 10:00:00
56 36 Rewilak Marcin Yamaha 0 10:00:00
57 41 Skrobisz Karol ATV Szczenin-Police Suzuki Kingquad 0 10:00:00
58 45 Wójcicki Mariusz Mińsk Mazowiecki Kawasaki Brute Force 750 0 10:00:00
59 65 Paszkiewicz Daniel Pyrzyce Polaris Sportsman 800 0 10:00:00
60 214 Szumski Adrian Młynary Yamaha kodiak 400 0 10:00:00
61 115 Kałęcki Mariusz Żyrardów Yamaha Grizzly 700 0 10:00:00

Oficjalne wyniki klasy ADVENTURE

Lp. Nr startowy Nazwisko i imię Miasto / Klan Quad Ilość pieczątek Czas
1 113 Pyl Piotr Piaseczno Suzuki KingQuad 100 7:08:00
2 2 Magdaliński Roman Piaseczno Kawasaki Brute Force 750 100 7:10:30
3 23 Osica Krzysztof Warszawa Can-Am 100 7:44:10
4 22 Osica Krystian Warszawa Can-Am 100 7:44:20
5 13 Kapica Ryszard Dąbrowa Górnicza BRP Renegade 800 91 8:15:30
6 36 Zaworski Łukasz Dąbrowa Górnicza CF Moto X8 91 8:17:00
7 3 Łach Łukasz Łagów Can-Am 88 12:00:00
8 25 Pabjańczyk Mariusz Kępno CF Moto X8 81 8:23:30
9 29 Rak Dominik Sandomierz Yamaha Grizzly 700 80 8:15:00
10 17 Kozłowski Tomasz Łagów Yamaha Grizzly 700 79 5:33:00
11 35 Wywiał Marcin Książ Wielki Yamaha Grizzly 75 6:43:20
12 34 Wywiał Grzegorz Książ Wielki Yamaha Grizzly 75 6:44:40
13 37 Zugaj Marek Kraków / Zazu Quad Team Polaris 850 75 6:45:30
14 1 Zamorski Sławomir Kraków / Zazu Quad Team CF Moto X8 75 6:46:00
15 106 Czarnecki Marek ATV Pabianice Honda Rincon 74 9:28:00
16 111 Kaczorowski Adam ATV Pabianice Suzuki Kingquad 74 9:28:00
17 39 Kozłowski Patryk Chrośla / Atv Mińsk Mazowiecki Cectek Gladiator 500 70 7:25:00
18 28 Prusisz Włodek Pabianice Can-Am Outlander 67 9:40:00
19 26 Piotrowicz Albert Warszawa Yamaha Grizzly 700 56 7:00:00
20 116 Mac Grzegorz Rzeszów Yamaha grizzly 700 56 7:06:30
21 4 Woch Cezary Piaseczno CF Moto X8 43 9:02:00
22 30 Stachera Grzegorz Lechów Can-Am 40 4:58:00
23 9 Gilewski Damian Lechów Yamaha Grizzly 700 36 4:58:00
24 27 Podolak Marcin Zielonka Yamaha Grizzly 700 14 3:35:00
25 119 Brzózka Artur 13 6:28:00
26 5 Bogusz Grzegorz Pułtusk Suzuki KingQuad 750 7 6:30:00
27 118 Wawrzyniecki Marcin 7 6:30:00
28 16 Kozłowski Krystian Ciechanowiec Can-Am Outlander 1000 5 5:49:00
29 120 Ilkowski Marcin 4 6:24:00
30 14 Koc Emil Ciechanowiec Suzuki KingQuad 750 3 5:48:00
31 19 Łuniewski Maciej Ciechanowiec Can-Am Renegade 800 2 5:47:00
32 10 Jałowiecki Michał Łomża Can-Am Renegade 800 2 5:48:00
33 117 Kozłowski Maksymilian 1 6:55:00
34 7 Dadak Krzysztof Jawiszowice Kawasaki KVF 750 0 10:00:00
35 8 Filas Jan Kraków Kymco MXU 450 IRS 0 10:00:00
36 12 Kanik Mateusz Bielsko Polaris 0 10:00:00
37 15 Konior Darek Bielsko Yamaha 0 10:00:00
38 21 Nycz Wojciech Jawiszowice Suzuki King Quad 750 0 10:00:00
39 31 Staszałek Rafał Jawiszowice Arctic Cat Thundercat 1000 0 10:00:00
40 32 Staszałek Sandra Jawiszowice Yamaha Grizzly 700 0 10:00:00
41 115 Kozłowski Zbigniew 0 6:32:00
42 20 Nogaj Przemysław Babice Suzuki KingQuad 750 0 6:58:00
43 18 Kuśmidrowicz Michał ATV Pabianice Can-Am 0 7:27:00
44 24 Osicki Waldemar Żyrardów Polaris Sportsman 500 HO 0 10:00:00