Turystyczne Winter Party

slide-winter2

Quadowe Bezdroża nie grzęzną zawsze w błocie i wychodzą z nową inicjatywą dla wytrwałych quadowców 4×4, 2×4 i motocyklistów, którzy chcą spróbować swoich sił w zimowych turystycznych edycjach.
Najważniejszymi wymogami sprzętowymi tych edycji jest posiadanie GPS Garmina, w który wgrywamy wam ślad trasy do pokonania oraz urządzenia robiącego zdjęcia (telefon/aparat), którym będziecie wykonywać foto pieczątki.
Impreza odbędzie się w dwóch terminach:
2014.02.01
2014.03.01
Oba terminy są tak samo przygotowaną imprezą. Oczywiście po zmaganiach sportowych na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek oraz impreza w Clubie Iguana, gdzie mieścić się będzie nasza baza imprezy.
Zapraszamy wszystkich lubiących jazdę w zimowej aurze do zapisów.

Trasa turystycznego Winter Party wynosi 80km, będzie przebiegała po drogach publicznych jak i terenach prywatnych. Na trasie nie przewidujemy żadnych ciężkich przepraw błotnych i wodnych. Każdy kto posiada odrobinę umiejętności poruszania się w terenie nie musi się obawiać, że sobie nie poradzi.
Przyjeżdżacie po to żeby się dobrze bawić, poznać nowe tereny i odrobinę porywalizować. Zapraszamy wszystkich Motocyklistów i Quadowców, nawet tych nie posiadając profesjonalnych off-roadowych maszyn.

Trasę można spokojnie przejechać w dwie osoby na quadzie.