Quadowe Bezdroża 9

9 październik 2021 r.

Wystartowało 108 zawodników w dwóch klasach EXTREME i ADVENTURE. Pojawiły się quady wszelkich marek jak również UTV i ośki.
Większość zawodników ukończyła rajd, tylko 10 pechowców zakończyło przed czasem. Niezmiernie nam miło, że Quadowe Bezdroża cieszą się taką popularnością. Pamiętajcie, że to wy tworzycie ten największy rajd przeprawowy, to dzięki waszej pasji mamy siłę i energię do dalszych działań. Dziękujemy też za wszystkie konstruktywne uwagi, bo nie popełnia błędów ten, co nic nie robi. 99 zdobytych pieczątek to najlepszy wynik klasy EXT w pełni wykorzystanym czasie oraz siedem kompletów w klasie ADV. Gratulujemy wszystkim, jesteście niesamowici. Dziękujemy też lokalnym władzom i Policji za wsparcie.

Ogromne podziękowania należą się Stels Polska oraz Pako Racing czyli Marcin i Damian, którzy wspierali nas w przygotowaniach, w trakcie imprezy jak również prezentowali Nam i Wam pojazdy marki Stels i RM oraz ufundowali nagrody dla zwycięzców.

Dziękujemy bardzo naszym sponsorom:
BTRaczkowski za wspaniałe nagrody
Czesio Energy Drink za dużo dostarczonej energii.
Ranczo w Lesie za miejsce na bazę.
Szekla4x4 Off-road & Outdoor za fajne nagrody.
Drodzy zawodnicy Oni są z Nami dla Was.

Wielu z Was zdobyło jakże cenne punkty do rywalizacji Polska Liga ATV, która niebawem kończy sezon i wyłoni najlepszego zawodnika w Polsce.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Wyniki w klasach

Wyniki EXTREME

Wyniki ADVENTURE

strzałka do góry